TOP

MENU


 • Wedding photographer Trenčín | Luboš Vrtík
 • Wedding photographer Trenčín | Luboš Vrtík
 • Wedding photographer Trenčín | Luboš Vrtík
 • Wedding photographer Trenčín | Luboš Vrtík
 • Wedding photographer Trenčín | Luboš Vrtík
 • Wedding photographer Trenčín | Luboš Vrtík

Latest Wedding Stories


Simona ♥ Dárius

Veronika ♥ Kuba

Karolína ♥ Marek

Andrea ♥ Tomáš

Lenka ♥ Samuel

Svea ♥ Muhannad

"I appreciate your time and interest in my work. At wedding photography, I try to bring into the picture all the moments you've seen, the feelings you have lived through, the music you've heard, the friends and family you love.

I take photos to show your wedding photos with enthusiasm and enjoy them as I look forward to."

Other collections


Family

Date

Children

TESTIMONIALS


 • testimonial

  Mária & Marek

  " Po vyčerpávajúcom hľadaní fotografa som narazila na Lubka. Oslovili ma najmä krásne fotky. Ako sa ukázalo, lepšie sme si vybrať ani nemohli :) Skvelý priateľský, ochotný prístup ku každým našim požiadavkám. Čo sa týka fotiek, ja som náročný zákazník, a tak som sama zo seba bola prekvapená aká nadšená som bola z dodaných fotiek nielen z hostiny ale aj zo svadobných portrétov - krásne farby a tá hra so svetlom, no proste nádhera! Ďakujeme najmä za skvelo zachytené momentky vďaka ktorým absolútne neľutujeme, že sme ušetrili za kameramana :D Lubko ešte raz veľké ĎAKUJEM!!! (Trškovci) "
 • testimonial

  Nikola & Martin

  " Luboško aj touto cestou sa ti chceme ešte raz poďakovať za nádherne svadobné fotografie. Svoju prácu si odviedol na vysokej úrovni, výsledok je úžasný, naše fotky vyzerajú naozaj luxusne. Vidno, že to pre teba znamená viac ako len práca a vkladáš do toho to hlavné - svoje srdiečko. Som strašne rada, že som sa pri výbere svadobného fotografa rozhodla nakoniec prave pre teba, ak by som si mala vyberat ešte raz, rozhodla by som sa rovnako ♥️. Bude mi cťou a potešením stretnúť sa opäť niekedy nabudúce. "
 • testimonial

  Markéta & Peter

  " Vzpomínky na náš svatební den jsme se rozhodli svěřit do rukou pana fotografa Luboše Vrtíka. Měli jsme velké štěstí. Fotky jsou neskutečné. Jeho práce a vystupování je naprosto profesionální. Focení bylo velmi pohodové a nabité skvělou energií. Jako člověk je Luboš velmi pokorný, slušný a vtipný. Nevnucuje se a všechno dělá přirozeně. Ne jenom, že náš den nevyrušoval, ale nenápadně zapadl do jeho atmosféry a zachytil ty nejkrásnější a nejvzácnější okamžiky. Nedokážu si představit nikoho lepšího na focení naší svatby. Byla to perfektní volba "
 • testimonial

  Barbora & Matúš

  " Lubo je najlepší fotograf, s akým som sa v živote stretol. Som neskutočne rád, že práve on bol ten človek, ktorý na zvečnil náš výnimočný deň a taktiež nám ho veľmi spríjemnil. Je to skutočne veľký profesionál. Čo si na ňom najviac cením??? Že hocijaký okamih alebo situáciu vie spraviť výnimočnou. Proste vie vystihnúť ten moment keď človek, ani nevie keď ho fotí. Lubko ešte raz jedna veľká vďaka. Tvoji Bošeľovci 😀 "
 • testimonial

  Lenka & Roman

  " Som neskutočne rada že som mohla mať tohto úžasného človeka a zároveň fotografa na našej svadbe. Keby si mám vyberať znova, určite by si to bol opäť ty Lubenko. Veľmi ti ďakujeme za krásne fotky aj keď mne sa do toho fotenia moc nechcelo 😀 dúfam že sa ešte stretneme na nejakej dobrej akcií. "
 • testimonial

  Eva & Michal

  " Luboš je super fotograf, aj vďaka nemu sme si svadobný deň užili bez stresu z fotenia, ktorého sme sa trocha báli 😀 Fotky sú nádherné, hovoria za všetko a video nám vôbec nechýba. Môžeme ho len vrelo odporúčať! E+M "
 • testimonial

  Andrea & Honza

  " Najlepší fotograf.. vďaka nemu máme zo svadby nadhernú spomienku... Svadobných fotografov som videla už niekolko, ale s Lubošom sa to nedá zrovnať - je proste TOP! :-) skvelý prístup, ochota a hlavne kvalitná práca - rozhodne doporučujem 😀 "

Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trnava, Púchov, Považská Bystrica, Žilina, Bratislava, Nitra, Topoľčany, Senec, Pezinok, Hlohovec, Ilava, Prievidza, Skalica, Banská Bystrica, Zvolen, Myjava, Martin, Malacky, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Senica.

Wedding photographer, photographer for the wedding, wedding photographer, photography, wedding photography, wedding. Wedding photographer is important. Wedding photographer is a professional. Wedding Photographer Search thoroughly. Wedding photography is priceless. Wedding photographer for beautiful wedding photos. Wedding photos by a professional photographer. Price photographs is directly proportional to the quality wedding photographer. A good wedding photographer I guarantee satisfaction. Wedding photographer Foti and 16 hours. Wedding photographer uses professional technique.

This site uses cookies. By browsing the site, you agree to their use. More information.