TOP

MENU


 • Svadobný fotograf Trenčín | Luboš Vrtík
 • Svadobný fotograf Trenčín | Luboš Vrtík
 • Svadobný fotograf Trenčín | Luboš Vrtík
 • Svadobný fotograf Trenčín | Luboš Vrtík
 • Svadobný fotograf Trenčín | Luboš Vrtík
 • Svadobný fotograf Trenčín | Luboš Vrtík

Najnovšie svadobné príbehy


Simona ♥ Dárius

Veronika ♥ Kuba

Karolína ♥ Marek

Andrea ♥ Tomáš

Lenka ♥ Samuel

Svea ♥ Muhannad

"Cením si Váš čas a záujem o moju tvorbu. Pri svadobnom fotení sa snažím vniesť do fotografie všetky momenty, ktoré ste videli, pocity, ktoré ste prežili, hudbu, ktorú ste počuli, priateľov a rodinu, ktorých máte radi.

Fotografujem tak, aby ste svoje svadobné fotografie ukazovali s nadšením a tešili sa z nich rovnako, ako sa teším ja."

Ostatné kolekcie


Rodinné

Rande

Deti

TESTIMONIALS


 • testimonial

  Mária & Marek

  " Po vyčerpávajúcom hľadaní fotografa som narazila na Lubka. Oslovili ma najmä krásne fotky. Ako sa ukázalo, lepšie sme si vybrať ani nemohli :) Skvelý priateľský, ochotný prístup ku každým našim požiadavkám. Čo sa týka fotiek, ja som náročný zákazník, a tak som sama zo seba bola prekvapená aká nadšená som bola z dodaných fotiek nielen z hostiny ale aj zo svadobných portrétov - krásne farby a tá hra so svetlom, no proste nádhera! Ďakujeme najmä za skvelo zachytené momentky vďaka ktorým absolútne neľutujeme, že sme ušetrili za kameramana :D Lubko ešte raz veľké ĎAKUJEM!!! (Trškovci) "
 • testimonial

  Nikola & Martin

  " Luboško aj touto cestou sa ti chceme ešte raz poďakovať za nádherne svadobné fotografie. Svoju prácu si odviedol na vysokej úrovni, výsledok je úžasný, naše fotky vyzerajú naozaj luxusne. Vidno, že to pre teba znamená viac ako len práca a vkladáš do toho to hlavné - svoje srdiečko. Som strašne rada, že som sa pri výbere svadobného fotografa rozhodla nakoniec prave pre teba, ak by som si mala vyberat ešte raz, rozhodla by som sa rovnako ♥️. Bude mi cťou a potešením stretnúť sa opäť niekedy nabudúce. "
 • testimonial

  Markéta & Peter

  " Vzpomínky na náš svatební den jsme se rozhodli svěřit do rukou pana fotografa Luboše Vrtíka. Měli jsme velké štěstí. Fotky jsou neskutečné. Jeho práce a vystupování je naprosto profesionální. Focení bylo velmi pohodové a nabité skvělou energií. Jako člověk je Luboš velmi pokorný, slušný a vtipný. Nevnucuje se a všechno dělá přirozeně. Ne jenom, že náš den nevyrušoval, ale nenápadně zapadl do jeho atmosféry a zachytil ty nejkrásnější a nejvzácnější okamžiky. Nedokážu si představit nikoho lepšího na focení naší svatby. Byla to perfektní volba "
 • testimonial

  Barbora & Matúš

  " Lubo je najlepší fotograf, s akým som sa v živote stretol. Som neskutočne rád, že práve on bol ten človek, ktorý na zvečnil náš výnimočný deň a taktiež nám ho veľmi spríjemnil. Je to skutočne veľký profesionál. Čo si na ňom najviac cením??? Že hocijaký okamih alebo situáciu vie spraviť výnimočnou. Proste vie vystihnúť ten moment keď človek, ani nevie keď ho fotí. Lubko ešte raz jedna veľká vďaka. Tvoji Bošeľovci 😀 "
 • testimonial

  Lenka & Roman

  " Som neskutočne rada že som mohla mať tohto úžasného človeka a zároveň fotografa na našej svadbe. Keby si mám vyberať znova, určite by si to bol opäť ty Lubenko. Veľmi ti ďakujeme za krásne fotky aj keď mne sa do toho fotenia moc nechcelo 😀 dúfam že sa ešte stretneme na nejakej dobrej akcií. "
 • testimonial

  Eva & Michal

  " Luboš je super fotograf, aj vďaka nemu sme si svadobný deň užili bez stresu z fotenia, ktorého sme sa trocha báli 😀 Fotky sú nádherné, hovoria za všetko a video nám vôbec nechýba. Môžeme ho len vrelo odporúčať! E+M "
 • testimonial

  Andrea & Honza

  " Najlepší fotograf.. vďaka nemu máme zo svadby nadhernú spomienku... Svadobných fotografov som videla už niekolko, ale s Lubošom sa to nedá zrovnať - je proste TOP! :-) skvelý prístup, ochota a hlavne kvalitná práca - rozhodne doporučujem 😀 "

Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trnava, Púchov, Považská Bystrica, Žilina, Bratislava, Nitra, Topoľčany, Senec, Pezinok, Hlohovec, Ilava, Prievidza, Skalica, Banská Bystrica, Zvolen, Myjava, Martin, Malacky, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Senica.

Svadobný fotograf, fotograf na svadbu, svadobny fotograf, fotografie, svadobne fotografovanie, svadba. Svadobny fotograf je dôležitý. Svadobny fotograf je profesionál. Svadobného fotografa hľadajte dôkladne. Svadobny fotograf je k nezaplateniu. Svadobný fotograf pre krasne svadobné fotografie. Svadobné fotografie od profesionálneho fotografa. Cena fotografií je priamo úmerna kvalite svadobného fotografa. Dobrý svadobný fotograf ja záruka spokojnosti. Svadobný fotograf foti aj 16 hodín. Svadobny fotograf používa profesionálnu techniku.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.